3D tisk plastů

V rámci této sekce naleznete zajímavou případovou studii, kterou jsme realizovali za pomocí 3D tisku termoplastů na tiskárně EOS P396 využívající technologie SLS (Selective Laser Sintering).

Více...

slider-image2
slider-image1

3D tisk kovů

V rámci této sekce naleznete zajímavou případovou studii, kterou jsme realizovali za pomocí 3D tisku kovových slitin na tiskárně Renishaw Am400 využívající technologie SLM (Selective Laser Melting).

Více...

3D skenování

V rámci této sekce naleznete zajímavou případovou studii, kterou jsme realizovali za pomocí 3D skenování za  mobilního laserového skeneru Creaform Handyscan 700) určenému pro přesnou digitalizaci objektů.

Více...

SMALL-konformní chlazení
slider-image4
12

Reverzní inženýrství

V rámci této sekce naleznete zajímavou případovou studii, kterou jsme realizovali za pomocí softwarových a hardwarových nástrojů pro reverzní inženýring.

Více...

Technické řešení

V rámci této sekce naleznete zajímavou případovou studii, kterou jsme realizovali ve spolupráci s průmyslovými partnery.

Více...

Additive manufactured part 3d printed in laser fused metal powder
9-3d-tisk-kovu-aditivni-vyroba-renihsaw-am-400

Poradenství

V rámci této sekce naleznete zajímavou případovou studii nebo studii proveditelnosti, která se týká především využití aditivní výroby na konkrétní aplikaci.

Více...

Zaujala vás tato služba?
Nechte nám kontakt, my se ozveme.

kontakt